Partneři

Reklama - odkazy

Skříně na míru

Jsme na trhu od r. 1999. Za 14 let naší práce jsme vyrobili a namontovali tisíce našich skříní. Hodně nepovedených „vestavěných skříní" jsme také viděli. Závěr? Praxe a zkušenosti jsou k nezaplacení.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze.


Silberbarren kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Od stěhování těžkých břemen jsme tady my. V rámci celé České republiky provádíme stěhování až do hmotnosti 50 tun.

2011 Šperky trendy

11.07.13

Šperky2011 více než kterýkoliv jiný rok později je nastaven na 12 měsíců závan robustní motivem šperků a odvážné nové kousky. Takže, co je horké na sezónu, a co byste měli zabalit v sametu a uložte na bezpečném místě až do příštího roku? Přečtěte si o to dozvědět se o dvojité zvonění nosí společenské elity a proč je to OK v rozporu:

Motif šperky-Víš, co jsme mluvili o, ty složitě konstruované stříbrných a náramky a prsteny, které obsahují tradiční motivy s potiskem leopardí a květinové vzory. Nebojte se kombinovat, a vytvořit si vlastní unikátní vzhled. Podívejte se na přehlídkových molech a zjistěte, zda můžete nepřehánějte to a odpovědí je hlasité "ne". Přejít na svůj život.

Noste ji čtvercového náměstí náramky jsou opět v módě v letošním roce, a musí mít příslušenství pro všechny módy. Co je skvělé o velké čtvercové náramek je, že to jde jen s o něco a vypadá skvěle v zimních měsících pro doplňky přehnaně velké svetr a velké v létě, aby se oblékli do své oblíbené maxi šaty. Neomezujte se na konkrétní kovu nebo materiálu obou. Kombinovat zlato, stříbro, dřevěné a pryskyřice vytvořit svůj vlastní unikátní styl. Letos vzhled je vrstvené tak tím více můžete skládat na lepší!

Vrstvené náhrdelníky-Na chvíli v pořádku a pamlsek vládl náhrdelník hřad, ale robustní vrstvené náhrdelníky jsou zpátky v letošním roce. Silné vrstvené lanové kusy jsou v plném květu zastiňuje jakékoliv oblečení.

Tribal inspiroval šperky a doplňky lemovaných šperky a doplňky jsou velmi v této sezóně, stejně jako geometrické kmenových tisky. Manžety kompliment kmenovou vzhled a velké stříbrné nebo zlaté náušnice představovat spoustu detailů vyrazí každý outfit námahy.

Double ring-na chvíli teď to dělali vzhled a prostě stále více a více populární. Přilehlé dva prsty vedle sebe je nový bling prsten vzhled. Můžete získat nějaké velké vzory s nimi taky. Pokud nejsou tak odvážné, nebo raději být schopen roztáhnout prsty čas od času, možná budete chtít, aby zvážila oddávat vrstvení trend nosit více kroužků na několika prsty najednou. Je to semi-grunge vzhled těžké sundat? Ne Diamantové prsteny vypadat dobře nějaký způsob, jak vaše nosit.

Vintage-Jako obvykle tam je ještě místo, letos hodně miloval vintage a vintage inspirovaných šperky kusů. Udržet to odvážný a popředí je jediným pravidlem.